Vítejte na exopolitika.cz

Je kometa Elenin přicházející vesmírná loď zvěstující Nový věk?

22.07.2011 12:22

Je kometa Elenin přicházející vesmírná loď zvěstující Nový věk?Podle jistého počtu diskutujících hostů na konferenci, kterou pořádaly online populární internetové stránky, zabývající se informátory – projekt Camelot, je kometa Elenin přicházející vesmírná loď nebo objekt pod inteligentní kontrolou. Několik účastníků souhlasilo s tím, že Elenin se přiblíží ke svému nejbližšímu bodu vzhledem ke Slunci a Zemi a že ve stejnou dobu budou probíhat mimořádné planetární a sociální změny v souladu s koncem Mayského kalendáře. Bylo citováno několik anonymních informátorů na podporu názoru, že Elenin byla uměle řízeným objektem, zodpovědným za rozsáhlé planetární změny v solárním systému. Tato konference připravila důležitou půdu pro odkrývání některých ze záhad, obklopujících kometu Elenin - a ukázala názory expertů a svědectví informátorů, popisujících její umělý tvar a význam jejího orbitu. Organizátoři této konference překvapivě opomněli a nepředstavili průlomovou vědeckou literaturu, která se podrobně zabývá seismickým dopadem Elenin na Zemi. Když zkombinujeme poznatky těchto neuvedených vědeckých údajů a témata, o kterých se rokovalo na konferenci, dojdeme k neobvyklému závěru – kometa Elenin generuje silné gravitační poruchy nějakými technologiemi, svědčícími o jedné nebo více mezihvězdných lodí cestujících k Zemi.
Konferenci pořádala Kerry Cassidy z projektu Camelot a uváděla pět účastníků, kteří diskutovali o svých výzkumech a názorech ohledně komety Elenin. Byli to: Richard Hoagland, Dr. Joseph Farrell, Keith Hunter, Dr. Carl Johan Calleman a Andy Lloyd.
Konferenci zahájil Hoagland stručným uvedením významu orbitu Elenin a proč vše ukazuje na to, že je jak umělým objektem pod inteligentní kontrolou (mimozemskou lodí), tak přirozeným objektem (kometa), který byl úmyslně vypuštěn na umělý orbit. Kladl zvláštní důraz na perihelium (nejbližší bod ke Slunci) Elenin 11. září 2011. To jako důkaz, že byla důsledkem umělé konstrukce a aby upozornil na hlubší geologické události, k nimž došlo před 10 lety. Hoagland také zdůraznil, že po dobu, kdy Elenin bude procházet kolem orbitu Země na svém odchozím úseku letu, další vesmírné těleso – asteroid 2005YU55 proletí 8. listopadu pouze 200 000 mil od Země. To bude „shodou okolností“ jeden den před tím, kdy FEMA (Federální agentura krizového mamagementu v USA) plánuje „Vnitřní bezpečnostní zkoušky“, kdy má mnoho rozhlasových a televizních sítí přestat vysílat z důvodu bezpečnostního cvičení – náhoda, nebo vědci národní bezpečnosti něco vědí o zásadním významu události, která se má odehrát?
Dalším účastníkem byl Keith Hunter, který tvrdil, že planety vyzařují harmonické signatury, které ovlivňují orbity a seismickou aktivitu. Hunter řekl, že Elenin má malou hmotu, která by mohla udělat něco neobvyklého, zachytí-li se v silné harmonické konfiguraci. Se smutkem řečeno, nemá povědomí o práci Dr. Mensurema Omerbashicha, který dal dohromady vyčerpávající studii tras Elenin s jistým počtem planetárních těles během silných seismických událostí za Zemi. Dr. Omerbashicha tvrdí, že od roku 2006 měla Elenin měřitelný dopad na zemskou seismickou aktivitu. Referát Dr. Omerbashicha byl vydán 11. dubna 2011 a nese název „Astronomické uspořádání jako příčina M6 + seismicity“. Jeho základní myšlenkou je, že když se planetární tělesa seřadí (zarovnají) se Zemí, vzrůstá seismická aktivita. Poskytuje historické údaje o velkých zemětřeseních, větších než 6° škály a mluví o tom, jak se tato zemětřesení odehrála během planetárních tras.
Mayský kalendář podle dalšího účastníka konference, Dr. Carla Callemana, funguje v 9 různých úrovních nebo vlnách. Devátá vlna koresponduje s koncem Mayského kalendáře, který nastane 28. října 2011. Calleman říká, že svět vstoupí do Nového věku, založeném na rozšíření „jednoty vědomí“. Zatímco přesný konec Mayského kalendáře je předmětem diskuze ostatních, kteří obhajují coby konec datum 21.12. 2012, Calleman předložil pádný argument, že konec má být v říjnu 2011. Podotýká, že toto datum je ve shodě s přechodem Elenin zemským orbitem, což svědčí o tom, že to může mít mnohem větší význam, než jaký je tomu obecně přisuzován. Hlavní organizátor konference, Kerry Cassidy, odhalila, že jistý počet anonymních informací prozrazuje, že Elenin je pilotované vesmírné plavidlo a ve skutečnosti je vlečeno flotilou vesmírných lodí. Hoagland tvrdí, že mu bylo důvěrně řečeno něco podobného o umělé povaze Elenin jinými informátory. Dr. Joseph Farrell s tím souhlasil a tvrdil, že Elenin je buď umělý objekt (řízená vesmírná loď) nebo přirozený objekt umístěný na umělý orbit. Zřejmě nejvýznamnější pozorování ohledně Elenin se na konferenci týkalo torzního pole. Hoagland říkal, že Elenin je pravděpodobně generátor aktivního torzního pole. Torzní pole popisuje vliv rotujícího objektu na své okolí. V případě pomalu se otáčejícího stacionárního gyroskopu (setrvačník) například, bude torzní pole téměř na nule. Avšak při pohybu gyroskopů, otáčejících se při rychlosti nad 20 000 RPM, bude torzní pole mít množství zajímavých vlastností. Ruští vědci byli vedoucími ve studiích torzního pole. Ty nejpřevratnější výsledky doposud odhalují, že torzní pole dopadají na gravitaci a cestují rychleji než elektromagnetické vyzařování nebo radiové signály. Profesor Nikolaj Kozyrev, ruský průkopník studia torzních polí, experimentálně potvrdil, že torzní pole cestuje přinejmenším 109krát rychlostí světla.
Kozyrevovo pozorování bylo experimentálně potvrzeno mnoha dalšími ruskými vědci spolu s několika západními kolegy. Práce Kozyreva a dalších vědců poukazuje na torzní pole jako na možný prostředek k cestování pro mimozemské civilizace na velké mezihvězdné a dokonce i mezigalaktické vzdálenosti. Významné je, že informátor Bob Lazar prozradil, že mimozemské lodě používaly gravitační vlny jak pro navigaci, tak pro pohonné účely... Generátory torzního pole by se mohly použít k vytváření nezbytných gravitačních vln pro daleké vzdálenosti pro vesmírné lodě.
Všichni účastníci také souhlasili s tím, že Elenin není super-velké planetární těleso, jako je červená trpasličí hvězda, zmiňovaná některými badateli, která vyvolala jistý poplach na veřejnosti. Jak můžeme pozorovat v dalším článku Kozyreva, oběh Elenin ukazuje, že to není žádný červený trpaslík ani velké planetární těleso. Krátce řečeno, Elenin má malou masu, o což se mnoho astronomů pře a to také zdůrazňoval Andy Lloyd a ostatní na konferenci o Elenin. Mluví se o seismickém vlivu, když se srovná do přímky se Zemí a Sluncem či s jinými planetárními tělesy. Elenin nějak vyvíjí silný gravitační vliv. Pokud to není planetární těleso, pak by mohl být seismický vliv Elenin vysvětlen tím, že generuje silné gravitační vlny na dlouhou vzdálenost. Elenin generuje silný efekt torzního pole – něco, co by mohla dělat jedna nebo více lodí na cestách podél dráhy orbitu Elenin do vnitřního solárního systému.

Závěrem 
Projekt Camelot a konference o Elenin poskytla určité možnosti důležitých vhledů do problematiky komety Elenin – to nejdůležitější je její umělý původ, efekty torzního pole, které se projevují a možnost, že je to nějaký druh vesmírné lodi. Bohužel vypuštění práce Dr. Omerbashicha v diskuzi o Elenin znamená, že seismický dopad Elenin skrze planetární seřazení nebyl adekvátně prodiskutován. Pokud Elenin generuje silné efekty torzního pole a seismicitu, dá se očekávat, že toto bude zesilovat, jak se bude blížit. To zvláště, když se Elenin seřadí do přímky se Zemí a Sluncem 26. září 2011. Avšak, pokud Elenin je jedna či více inteligentně řízených lodí, pak se mohou torzní pole, která generuje, střídat, jak se bude přibližovat a procházet kolem Země.
Nyní zbývá méně než 4 měsíce, než Elenin Mine zemský orbit 28. října 2011 a její eventuální vliv není znám, vzrůstají tak oprávněné dohady. Načasování průchodu kolem Země, konec Mayského kalendáře podle Dr. Callemana, nabízí trýznivou možnost toho, že Elenin je zvěstovatel Nového věku.
Eventuálně, Elenin může být jen malá kometa, která bude mít malý až žádný dopad, když přijde do blízkosti Země, jak říká mnoho astronomů z NASA. Naštěstí nebude  trvat dlouho, než zjistíme, jaký bude přesný vliv komety Elenin.

Michael Salla, Ph.D. - 4.7. 2011

překlad: Karel Rašín        

  

 

Zpět

Diskusní téma: Je kometa Elenin přicházející vesmírná loď zvěstující Nový věk?

Datum
Vložil
Titulek

hyuuiiiuyhtfgh.

je.to.mozne.ze vesmirna lod pristane na neznamej planete ato v conajskrvorsom case

Datum
Vložil
Titulek

dobrý

tak tady se člověk zasměje:) paranoidních psychopatů je, jak vidět stále dost :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: dobrý

Bůh by si jistě nepřál smrt lidí rukou křesťana. Poprava čarodejnic, kouzelníků, šamanů, druidů, knězů jiné víry. Přestože naše představy o bohu se mohou lišit, jsou to lidé, kteří zabíjejí. Islám, křesťanství, židé. To jsou hlavní náboženství, která svou víru změnila v zabíjení. Ať už je to on či ona nebo to. Konec se blíží a je to vidět všude po světě. Změnili jsme tvář světa k obrazu svému, možná je čas, aby svět změnil nás. Svět se mění v základech již teď... Lidé nemají rádi změny a odmítají je po svém...

Datum
Vložil
Titulek

blazni blazni :D

Sa na vas ludia smejem riesite tu take hovadiny a nic z toho len kecy :D ak sa stane najhorší scenár tak čo stym urobi normalny človek? aha nic.. mimozemstania či kometa smrt je smrt tam neni čo riešiť a ak bude dobry scenar tak žijeme ďalej a čakame na ďaľšiu kometu alebo mimozemľšťanov :))))) takže stale nechapem tym že vlada nieco zatajuje alebo kdokolvek iny...aha nič vobec nic takze ludia nepremyslajte co keby ale chodte si uzivat zivota lebo mozno uz zajtra vas zrazi auto a tieto kecy budu pre vas nepodstatne..

Datum
Vložil
Titulek

Útok?

Nebuďte naivní!!!! Může to znamenat útok na Zemi!!!!! Pokud tam sou Vesmírné lodě tak je Konec!!!!!! Věřím na mimozemšťany aleee určitě si nemyslím že sou všechny rasy mírumilovní!!!!! Nastane podle všeho Útok...!!!!!! Pokud ovšem, opravdu Vesmírné lodě tam sou. Uvědomte si, že pokud by měli přátelské úmysly tak by naší Zemi z kontaktovali už dávno, protože je jasné že technologii k tomu mají a tím pádem by Vlády našeho světa nám to už dávno řekli!!!!!!!!!!!!! Ale nestalo se to takže s největší pravděpodobnosti to budou Zlí mimozemšťané neboli Vetřelci!

Datum
Vložil
Titulek

elenin krici štít pro mimozemske inteligence

NASA Vam lže ve všem jste tak naivni nebo slepi stale si mislite ze jste ve vesmiru sami a ,že tahla zem Vam patrí ... opak je pravdou jsme jen najemnici teto krasne zeme...lidstvo musi vyrust na galaktickou uroven jsme v skutku bohove jsme kralovska rasa nase DNA je nejvzacnejsí v celem vesmiru .bohžel negatyvni ET nas drži v tuposti po cela staleti ,tisicileti mame šanci se vymanit stechto nizkych frekvencíí.ELENIN JE jen předvoj techto zmien jeji nahly zanik bil proto aby jste pochopily ze ve vesmiru jsou inteligence ..BUDIčEK PRATELE VSTAVAT ....

Datum
Vložil
Titulek

Elenin

Je zde spousta lidí,kteří používají levou hemisféru mozku genetický upravenou pseudotvůrci,tudíž lineární a nemyslí tím správným kanálem srdcem,tudíž kvantově,tím se myslí v nebeských světech a tato mysl používá inteligenci lásky a ta v úrovních 3D není téměř známá nebo jen u nebeských velvyslanců,kterých neustále přibývá,jak vyciťuji s různých příspěvků halelujah!!!Jsou určité boží plány,které se musí plnit,aby bylo završena určitá část vývoje jako je ta naše.A ten náš vývoj měl jednu jedinou otázku,která byla podána před několika tisíci lety našemu pravému Stvořiteli"Jaké by to bylo žít bez božích zákonů?A naše doba je odpovědí na tuto otázku!!!A právě pseudotvůrci,kteří jí uskutečnili se právě vrací,aby se vám konečně představili,aby vás přesvědčili,že oni jsou vašimi rodiči,že oni vám ve všem pomáhali,neboď jejich tváře s naší historie jsou velice známé z doby sumeru,babylonu,egypta a pozléze starého říma to jsou pro mě civilizace s malými písmeny,neboť to jsou naši známi padlí andělé z bible s očekávaným antikristem.A jejich před velvyslanci nám nyní řídí celý svět.Pokud někdo čte v poslední době kapitolu zjevení,což by každý měl,tak tam je to všechno pečlivě zaznamenáno.Naším Jediným Stvořitelem Byl,Bude a vždy Byl Pán Ježíš Kristus Amen!!!S láskou,pravdou,vírou,která se v nás stane Světlem Blanka!!!On nám nabízí věčný život v nebeských světech a pseudotvůrci ne život ve 3D a 4D,tudíž trvání dočasné,které zde prezentují naše známe hřbitovy!S kristovou láskou,pravdou,vírou,která se v nás stane Světlem Blanka!!!Vy všichni jste na určité úrovni vědomé Světlo poháněné láskou nic jiného Amen!!!

Datum
Vložil
Titulek

Kometa

Elenin je očistna kometa zaslanaa nam z Hora znici vsetko zle a nevedome a dobre vedomee ostava tym vznikne nova era nova doba mieru pokoja a lasky!kometa ktora bola vyditelnaa aj pri narodení Jezisa,objavy sa vtedy ked sa ma diat nieco velkeho,zmena!my ju potrebujeme lebo je tu vela ZLA!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Kometa

Moniko, nerad tě zklamu, ale nějaká síla shora zlo na Zemi nenapraví. To můžou jen lidé. A řeknu ti rovnou, že sezením u internetu to nepůjde. A kometa Elenin je tu poprvé a v rok narození Ježíše tu žádná kometa nebyla.

Datum
Vložil
Titulek

Konec nadějí?

Tak kometa Elenin se nám právě rozpadá poblíž slunce a šance, že by oblet přežila, je mizivá.

http://www.astro.cz/clanek/4810

Takže nastává moje otázka tady už jednou vyslovená. Která kometa to bude příště?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons Dirk Wallace  © 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode