Vítejte na exopolitika.cz

Další přiznání na smrtelné posteli: Ben Rich – „mimozemšťané existují“

14.10.2010 17:46

Další přiznání na smrtelné posteli: Ben Rich – „mimozemšťané existují“


 Ben Rich, generální ředitel Lockheed Skunk Works připustil na smrtelné posteli, že mimozemští návštěvníci jsou skuteční a že armáda USA cestuje mezi hvězdami.

 Podle článku publikovaného v květnovém čísle 2010 MUFON UFO Journal Ben Rich, „Otec bojového bombardéru Stealth“ a bývalý šéf Lockheed Skunk Works, vypustil informaci, že mimozemští návštěvníci existují a že armáda USA cestuje ke hvězdám.

To, co řekl, může být pro mnoho lidí zcela nové, ale on tyto informace odhalil těsně před svou smrtí již v lednu 1995. Jeho výpověď pomohla dodat důvěryhodnost zprávám o tom, že armáda USA má létající plavidlo, které napodobuje mimozemskou loď. Zmíněný článek napsal Tom Koller, letecký inženýr, který pracoval jako analytik počítačových systémů pro laboratoř tryskových pohonů NASA.

  1. „Uvnitř Skunk Works (tajný výzkum a vývoj entit společnosti Lockheed), byla malá úzce semknutá skupina, která se skládala asi z pěti inženýrů a designerů a asi ze stovky mechaniků a pracovníků v dílenské výrobě. Naší silnou stránkou bylo stavět technologicky vyspělá letadla malého počtu a té nejvyšší třídy pro přísně tajné mise.“
  2. „Měli jsme již prostředky na cesty mezi hvězdami, ale tyto technologie jsou uzamčené v černých projektech a bylo jen na vyšší moci, aby z nich mělo prospěch lidstvo. Cokoli jste si dokázali představit, tak jsme již věděli, jak na to.“
  3. „Nyní máme technologie na to, vzít nějakého mimozemšťana domů. A netrvalo by to někomu celý život, aby takovou dálku urazil. Existuje jakási chyba v rovnicích. My víme, jaké to je. Máme již schopnosti cestovat ke hvězdám. Zaprvé musíte pochopit, že se nedostanete ke hvězdám, když budete používat chemický pohon. To, co musíte udělat, je najít místo, kde se Einstein mýlil.“
  4. Když se Riche zeptali, jak funguje pohon UFO, řekl: „Jsou spojeny všechny body v čase a prostoru. Tak to funguje.“

 

Ben Rich věděl o mimozemských návštěvách

Ben Rich věděl, že roswellské UFO ovlivnilo designy modelů výstroje společnosti Testor Corp. a to podle tvaru zříceného UFO a že z toho byl přísně tajný letoun USA.

Podle CNI News, zprávu obyvatele Koloráda, Michaela Lindemanna o tom, že informace o designu pochází z forenzních ilustrací a nesčetných svědeckých výpovědí o roswellském UFO poskytl Williamu L. „Bill“ McDonaldu.

V e-mailu z 29.7. 1999 adresovaném Lindemannovi se McDonald odvolával na výňatek z diskuze s Haroldem Puthoffem, zakladatelem vysoce tajného amerického programu „dálkového nazírání.“ McDonald říká: „Harolde, tento legendární inženýr spol. Lockheed a šéf vybavení a designu pro společnost Testor Corp., John Andrews je mrtev a já mohu oznámit, že on osobně potvrdil, že design je spojen s roswellskou lodí a spol. Lockheed Martin s bezpilotními bojovými vzdušnými plavidly, špionážními letouny, také s programem společných útočných stíhačů (F-35) a s vesmírnými shuttly.

Andrews byl blízký osobní přítel Bena Riche, následníka zakladatele Skunk Works, Kellyho Johnsona a muže slavného svou stíhačkou F-117 Nighthawk „Stealth“a také přísně tajné stíhačky F-19 Stealth. Předtím, než Ben Rich zemřel na rakovinu, Adrews mu předal mé otázky. Ben Rich odpověděl:

 

  1. Existují dva typy UFO. Ty, které jsme postavili my a ty, které postavili „oni“. Naučili jsme se je stavět jednak na základě obnovovacích prací havarovaných objektů a z aktuálních věcí, které jsme zdědili. Vláda to věděla a do roku 1969 podnikala aktivní činnost ve zpravování těchto informací. Po „očištění“ Nixona byla administrativa řízena mezinárodní radou předsedů v privátním sektoru.
  2. Téměř všechny „biomorfické“ vzdušní designy byly inspirovány plavidlem z Roswellu – od Kellyho SR-71 Blackbird až do dnešních typů bezpilotních bojových stíhaček a letadel.
  3. Názor Bena Riche byl ten, že by se veřejnosti nemělo říkat o UFO a mimozemšťanech. Věřil, že by neunesla pravdu. Pouze za poslední měsíce svého oslabení začal cítit, že „mezinárodní korporativní rada ředitelů“ jednající se „subjektem“ by mohla znamenat větší problém vůči občanské osobní svobodě na základě ústavy Spojených států než přítomnost mimoplanetárních návštěvníků samotných.

 

Lindemann dodal, že „Bill McDonald dostával zmíněné informace od Andrewse již v roce 1994, až do vánoc roku 1998, kdy proběhl jejich poslední telefonát. Lindemann také zmínil, že je rovněž známo, že se Ben Rich zůčastnil konference, kde byli letečtí inženýři a designéři v roce 1993, předtím, než jej nakonec překonala jeho nemoc. Na konferenci uvedl v přítomnosti sekčního ředitele MUFON Orange city, Jana Harzana: „My (to jest letecká komunita USA a armádní průmyslový komplex) jsme vlastnili technologie, kterými můžeme letět ke hvězdám.“

 

Inženýr Air Force spol. Lockheed Skunk Works a smluvní partner CIA

Don Phillips: „Tato UFO jsou obrovská a mohou se zastavit a rozjet a udělat otočku o 60°, 45°,10° a pak okamžitě dát zpětný chod.“ Během přistání Apolla, řekl Niel Amstrong: „Jsou zde...Jsou přímo tu a dívám se na velikost těch lodí. Je jasné, že se jim nelíbí, že jsme tu.“ Když jsem pracoval na Skunk Works s Kellym Johnsonem, podepsali jsme dohodu s vládou, že o tom budeme mlčet.

Antigravitační výzkum pokračuje. Víme, že v Roswellu byla v roce 1947 ukořistěna nějaká loď a ta byla skutečná. Získali jsme od nich nějakou technologii a tu jsme zprovoznili. Věděli jsme, že se tomu začalo říkat neviditelný průmysl. Můžeme také použít slovo temný nebo hluboce skrytý průmysl.

Vědomosti, které o těchto technologiích máme, pocházejí z plavidla, které jsme tam zadrželi. Já jsem to plavidlo neviděl, ani jsem neviděl žádná těla, ale vím jistě, že někteří lidé to viděli. Nebylo pochyb, že to byly bytosti z jiné planety.

Jsou tito mimozemšťané nepřátelští? Kdyby byly nepřátelští, mohli by nás již dávno svými zbraňovými systémy zničit. Získali jsme od nich věci, jako jsou ruční scanner, který může oscannovat tělo a určit, v jaké je kondici. Může také stejným scannerem léčit. Osobně mohu říci, že jsme na tom pracovali. A máme lidi, kteří mohou diagnostikovat a léčit rakovinu. Důvod, který jsem měl při hledání technologií v roce 1998, byl vyrobit technologie, které mohou čistit vzduch a mohou pomoci zbavit se toxinů a pomoci snížit potřebu fosilních paliv. Mohu říci, že to již začalo.

 

Xeno,    14.9. 2010  (exopolitics institute Paola Harris)

 

překlad Karel Rašín  

Zpět

Diskusní téma: Další přiznání na smrtelné posteli: Ben Rich – „mimozemšťané existují“

Datum
Vložil
Titulek

Re: OSUD.cz krade!

ty jsi nic nikdy neukradl? Zatím jen tupě práskáš... věř, že mezi sebou mají dohodu. Je mi na blití z takových zmetků

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: OSUD.cz krade!

ahoj,máš pravdu ,že mají mezi sebou dohodu o článcích ,třeba výměna za jiný atd.Koukám občas taky na CEZ OKNO-tam je taky od pana Rašína to co tady čteme ,ale vždy je tam podepsán sám autor-ten který dělal článek a popřípadě i fotky.Na osudu je to asi podobně ale co vím tak Maška by nic nelohl není to prvn´áček a nemá to zapotřebí.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: OSUD.cz krade!

Zásadou bývá, že se nezveřejní celý cizí článek odjinud, jen část a pak následuje odkaz. Úplní amatéři si dovolí převzít vše.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: OSUD.cz krade!

Takových zpráv je po internetu víc :
Mašek Vydělává na mém článku! V zásadě mi nevadí, když někdo někam umístí odkaz na můj článek. Naopak. Ale vadí mi, když někdo jako Mašek chce za to zaplati (čtení je možné jen pro registrované)
...
Psal jsem vam, ze porusujete autorsky zakon, a neexistuje zadny institut TICHEHO souhlasu, pokud o tom autora clanku neinformujete, ale placnete takovou kravinu, ze uz jste upustil od praxe tazani se autoru clanku, navic kdyz jste ten clanek zverejnil necely, a dal tam link, to vas z povinnosti vuci autorskemu zakonu nevyvazuje, stale je to jeho poruseni, protoze zneuzivate autorova dila na svem webu pro sve obohaceni, aniz byste k tomu mel autorovo pisemne ci elektronicke svoleni ... a psal jsem vam, ze reklamu na vasem serveru nepotrebuju. Takze nikde nevidim ME svoleni k tomu, abyste nadale pouzival veci z mych stranek ... Zkuste si zaridit svuj osud lepe a bez vykradani stranek ostatnich, neb jak pravi jedno z prikazani, NEPOKRADES ! A to, jestli vykradate 20 procent nebo 7, na veci vubec nic nemeni ...

Datum
Vložil
Titulek

OSUD.cz krade!

Taky jsem koukal večer přes okno a ejhle,cigani na mé zahradě !!! Tak děkuji tomuhle článku za záchranu majetku :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: OSUD.cz krade!

Já teda ne. A mě je na blití nejen ze zmetků, kerý kradou, ale z těch ubožáků, kerý to eště omlouvaj ...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: OSUD.cz krade!

Naprosto souhlasím s Huhulákem, Osud vykrádá články po celém internetu bez souhlasu autorů a zdroje zobrazuje až v placené sekci. V každém případě by to měl autor vědět. Jak s tou informací naloží, je už na něm.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: OSUD.cz krade!

Naprosto souhlasím s Huhulákem. Osud.cz vykrádá články na celém internetu, zdroje zobrazuje až v placené sekci. Je to nechutné a pokud to někomu připadá normální, zřejmě dělá totéž. V každém případě by měli být autoři těchto článků informováni. Jak s tou informací naloží záleží pouze na nich. Díky Huhuláku :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: OSUD.cz krade!

Naprosto souhlasím s Huhulákem. Osud.cz vykrádá články na celém internetu, zdroje zobrazuje až v placené sekci. Je to nechutné a pokud to někomu připadá normální, zřejmě dělá totéž. V každém případě by měli být autoři těchto článků informováni. Jak s tou informací naloží záleží pouze na nich. Díky Huhuláku :-)

Datum
Vložil
Titulek

jak to dopadne

Ahoj všem ,nic jiného mě nenapadlo jenom to ,že v týhle době nemůžeme být na úrovni mimíků a to pěkně dlouho, možná až po tisíciletí.Protože nemůže být na zemi telepatie.Z důvodu žárlivosti,zneužití ve prospěch sobě samému,prozrazení myšlenek nekalých úmyslů atp.Je spousta věcí asi na co nejsme připravení.Myslím si a je to jen můj názor ,že tmavé národy mají větší sklon k násilí a nemají pud sebezáchovy.A tím si vytvářejí nesmyslný názor na svobodu.Někdy mi přijde myšlenka ,že v něčem měl Hitler pravdu.Ale to se nezmění.Proč i na sportovních utkáních je tolik násilí ?Tohle si myslím ,že nám brání do tolik průlomového transformování.No skrátka jsem na pochybách jak to dopadne.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons Dirk Wallace  © 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode